PZZ

zakręty postępowań koncesyjnych

Re: PZZ

Postprzez galena3110 » 11 Mar 2019, 10:28

Witam,

Dziękuję serdecznie ponownie za podpowiedzi zdecydowanie bardziej doświadczonych geologów niż ja ;) .

Co do wąskich działek niestety nie ode mnie to zależy ... :mrgreen:

Pozdrowionka
galena3110
inżynier *

Re: PZZ

Postprzez galena3110 » Wczoraj, 21:10

Czołem Młodzieży ! :mrgreen:

Mam taką sytuację robię PZZ i poległam na początku bo nigdy mi się takie fiku-miku nie zdarzyło ! Do rzeczy :arrow: złoże jest zawodnione, poziom eksploatacyjny ustanawiam 0,5 m nad średnią rzędną zw. wody, rysuję sobie słupki (otwory) i potem liczę ile mam w suchym złożu pięter. Tutaj zdarzyło mi się coś co nie wiem jak obejść jest pt i zamiast cieszyć się weekendem cały czas o tym myślę i rozkminiam :roll:. Mianowicie 1 na 10 otworów był suchy a wyszło mi w nim piętro zawodnione 0,9 m - taka sytuacja mi się już kiedyś zdarzyła i doświadczony geolog poradził mi wliczyć taką miąższość do piętra wyżej. Z kolei w dwóch otworach które rzędnymi różnią się od pozostałych (są zdecydowanie niżej położone) wyszło mi, że te otwory są pod wodą a to nieprawda :shock: . i to mnie martwi bo nie wiem jak to ogarnąć... a straty w skarpach trzeba policzyć..., piętra wrysować na mapy a bez tego ani rusz :cry: Mam nadzieję, że da się to jakoś obejść ... 8-)

Ktoś, coś ? Miał ktoś podobnie kiedyś, że taki bubel wyskoczył? Będę wdzięczna za odzew.

Pozdrówki !
galena3110
inżynier *

Poprzednia

Wróć do koncesje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość