art. 81 ust. 3 - zawiadamia na piśmie...

art. 81 ust. 3 - zawiadamia na piśmie...

Postprzez mkxx » 06 Maj 2015, 14:31

Czy zapis:

Art. 81. 1. Ten, kto uzyskał koncesję na poszukiwanie lub rozpoznawanie złoża kopaliny, z wyłączeniem złoża węglowodorów, koncesję na poszukiwanie lub rozpoznawanie kompleksu podziemnego składowania dwutlenku węgla lub koncesję na poszukiwanie i rozpoznawanie złoża węglowodorów oraz wydobywanie węglowodorów ze złoża albo uzyskał decyzję o zatwierdzeniu projektu robót geologicznych, zgłasza (...)
2. (...)
3. O zamierzonym poborze próbek w wyniku robót geologicznych podmiot, o którym mowa w ust. 1, zawiadamia na piśmie właściwy organ administracji geologicznej i państwową służbę geologiczną, w terminie 7 dni przed zamierzonym poborem tych próbek.

...oznacza, że trzeba informować o zamiarze poboru każdej próbki? Przecież w każdym p.r.g. pobiera się jakąś próbkę?!

Pozdrawiam,
Marek
mkxx
inżynier *
 
Posty: 37
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:51
firma: UM

Re: art. 81 ust. 3 - zawiadamia na piśmie...

Postprzez mkxx » 06 Maj 2015, 14:33

Ehh, widzę teraz, że temat był już poruszany sorry za offtop.
mkxx
inżynier *
 
Posty: 37
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:51
firma: UM


Wróć do Prawo geologiczne i górnicze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron