WYŁĄCZENIE CZĘŚCI GRUNTÓW Z KONCESJI

zakręty postępowań koncesyjnych

Re: WYŁĄCZENIE CZĘŚCI GRUNTÓW Z KONCESJI

Postprzez realista » 18 Paź 2013, 11:35

Amadeusu - chyba źle mnie zrozumiałeś, decyzja środowiskowa nigdy nie rodzi jakichkolwiek uprawnień dla przedsiębiorcy (jeśli już rodzi to tylko same problemy); odnosząc zatem problem transportu do decyzji środowiskowej, miałem na myśli ewentualne uwarunkowania z niej wynikające dla realizacji przedsięwzięcia np. jeśli istniejąca droga nie posiada nośności dla pojazdów 30 tonowych a transport ma się odbywać z wykorzystaniem takich pojazdów - to decyzja może nałożyć na inwestora obowiązek/uwarunkowanie przystosowania tejże drogi do transportu pojazdów o zakładanej masie .... (znam taki przypadek z własnego doświadczenia)
- w tym miejscu należy wyraźnie zaznaczyć, iż wymóg takowy może dotyczyć odcinka aż do włączenia planowanego ruchu do drogi publicznej posiadającej okreslony standard w zakresie nośności ..., co ciekawe: takie wymogi stawia organ nawet w przypadku kiedy to po danej drodze jeździły wcześniej pojazdy o zwiększonym tonażu - choćby z materiałem na budowę okolicznych domów (taka sytuacja ma miejsce w wielu przypadkach kiedy to inwestycja napotyka na protesty mieszkańców)
realista
generał *
 
Posty: 348
Rejestracja: 12 Mar 2012, 15:33
firma: GMG

Re: WYŁĄCZENIE CZĘŚCI GRUNTÓW Z KONCESJI

Postprzez Hubert » 18 Paź 2013, 12:30

Ależ tak to zrozumiałem! ;-) Chciałem tylko potwierdzić, iż decyzja OOŚ nie pomoże :-/.
Hubert
dozór forum
 
Posty: 990
Rejestracja: 02 Mar 2011, 19:36
Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do koncesje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron