PZZ

zakręty postępowań koncesyjnych

Re: PZZ

Postprzez phiotlek » 10 Cze 2020, 09:33

Obliczenia jak obliczenia. To w zasadzie matematyka i jaki sposób przyjmiesz by na końcu bilans się zgadzał będzie ok.
Co do samego nazewnictwa tych zasobów.... wszystko zależy od interpretacji pojęć czy definicji.
Z punktu widzenia prawa jak pisze Realista bardziej to podchodzi pod straty.
Ja jednak najczęściej w takich przypadkach tak jak Ty sugerujesz robię mimo wszystko zarówno z pasów jak i takich spągowych partii niemożliwych do wydobycia robię zasoby nieprzemysłowe.
Widziałem też opracowania gdzie w takich przypadkach zasoby takie jak to było ładnie ujęte nie były objęte w przestrzeni do zagospodarowania i nie kwalifikowano ich ani do zasobów przemysłowych ani nieprzemysłowych.
phiotlek
technik **
 
Posty: 21
Rejestracja: 15 Wrz 2016, 17:03

Re: PZZ

Postprzez galena3110 » 10 Cze 2020, 11:11

Ok WIELKIE dziękuję za odpowiedzi.
Na Was zawsze można liczyć :)
Jakoś to w takim razie ogarnę :mrgreen:
Miłego dnia !
galena3110
inżynier **
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Lis 2015, 09:32

Re: PZZ

Postprzez realista » 11 Cze 2020, 10:59

Ja dorzucę jeszcze inną wątpliwość - powiązaną z przedmiotem dyskusji. A mianowicie: dokumentacja geologiczna, która dokumentuje złoże - nie mogące być przedmiotem racjonalnej eksploatacji nie powinna być w ogóle zatwierdzana. Problem w tym, że brak jest narzędzi prawnych do odmowy wydania decyzji zatwierdzającej taką dokumentację geologiczną.
realista
generał *
 
Posty: 348
Rejestracja: 12 Mar 2012, 15:33
firma: GMG

Re: PZZ

Postprzez galena3110 » 11 Cze 2020, 21:05

Zgadzam się w 100%. Niestety nie ode mnie to zależy :( sługa musi pan każe :x. Jak widać Przedsiębiorcy nie zawsze myślą prawidłowo i potem jest jak jest ... A wytłumaczenie by nie powielać tego typu błędu nic nie daje :? :roll:

Pozdrawiam !
galena3110
inżynier **
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Lis 2015, 09:32

Poprzednia

Wróć do koncesje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron