Okręgowy Urząd Gorniczy

Imprezy, konferencje, zjazdy i nieformalne spotkania, zapytania, prośby o pomoc i wszystko, co nie mieści się w poprzednich kategoriach

Okręgowy Urząd Gorniczy

Postprzez kier18 » 26 Kwi 2019, 14:43

Witam,

Mam pytanie do forumowiczów. Czy ktoś z Was sporządzał Plan Ruchu Odkrywkowego Zakładu Górniczego do OUG w Gdańsku? Otrzymałem zlecenie na wykoanie PR dla jednego ze złóż w woj. pomorskim, a niestety słyszałem dość negatywne opinie na temat tego OUG. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
kier18
inżynier *
 
Posty: 34
Rejestracja: 09 Mar 2017, 11:10

Re: Okręgowy Urząd Gorniczy

Postprzez aszw » 26 Kwi 2019, 20:08

Akurat pod gdańskim OUG nic nie robiłem ale obiegowymi opiniami za bardzo bym się nie przejmował. O "moim" OUGu też od zawsze takie chodzą a współpracuję z nim od wielu lat i jest OK. Wiadomo, że plan ruchu dopieszcza się pod konkretnych urzędników którzy dostaną go do oceny i ich mniejsze lub większe "widzimisię" - ale konstruktywny bezpośredni kontakt z nimi na etapie zatwierdzania powinien ułatwić finalizację tematu. W ostateczności mogę doradzić włączenie do rozmów pani dyrektor LK - ją akurat znam osobiście, to bardzo kontaktowa i kompetentna osoba jest.
Pozdrawiam
aszw
dyrektor ***
 
Posty: 165
Rejestracja: 20 Cze 2011, 07:26


Wróć do Pozostałe dyskusje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron