Górnictwo- kursy,szkolenia

Imprezy, konferencje, zjazdy i nieformalne spotkania, zapytania, prośby o pomoc i wszystko, co nie mieści się w poprzednich kategoriach

Górnictwo- kursy,szkolenia

Postprzez Dimitri » 13 Gru 2014, 23:32

Czołem :) Jestem studentem Górnictwa i geologii 2 rok,ale juz teraz myślę o przyszłości pracy w tej branży.Po skończeniu studiów chciałbym pracować w kopalniach odkrywkowych,szczególnie interesuje mnie praca za granicą :USA Australia. Mówi się,że aby dostać pracę najlepiej mieć jakieś doświadczenie i kursy-wiadomo pracodawcy lepiej patrzą na takie dokumenty.
Moje pytanie brzmi jakie kursy obecnie mogę zrobić,szkolenia itp.
Będę zdawał egzamin-koparka klasa 3 za rok 2 itp,ale oprócz tych kursów co jeszcze mogę zrobić :)
z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
Dimitri
aspirant
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Gru 2014, 23:26
stopień górniczy: Student

Re: Górnictwo- kursy,szkolenia

Postprzez Hubert » 14 Gru 2014, 20:01

Z kursami obsługi maszyn może być różnie, tzn. niekoniecznie za granicą są one wymagane. Z tego, co wiem, to w Niemczech takie kursy przeprowadza bezpośrednio przedsiębiorca lub serwis, szkoląc Cię do obsługi konkretnego urządzenia/maszyny. Może jednak ktoś lepiej temat rozeznał i mógłby to potwierdzić lub skorygować.
Hubert
dozór forum
 
Posty: 989
Rejestracja: 02 Mar 2011, 19:36
Miejscowość: Wrocław

Re: Górnictwo- kursy,szkolenia

Postprzez Senczyn » 23 Gru 2014, 22:40

może interesowałby Cię kurs z obsługi programów komputerowych stosowanych w górnictwie, w szczególności oferowanych przez firmę Gemcom Software (Surpac, MineSched) i oczywiście nie zapomnij o kursie języka obcego.
Senczyn
dozór forum
 
Posty: 53
Rejestracja: 21 Wrz 2011, 15:21

Re: Górnictwo- kursy,szkolenia

Postprzez Dimitri » 27 Gru 2014, 20:02

Dziękuję za odpowiedzi ;) popytam jeszcze kadrę na praktykach wakacyjnych co najlepiej zrobić i jak :)
Dimitri
aspirant
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Gru 2014, 23:26
stopień górniczy: Student

Re: Górnictwo- kursy,szkolenia

Postprzez Dimitri » 27 Gru 2014, 21:07

A gdzie Tego Typu kursy można zrobić ?
Dimitri
aspirant
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Gru 2014, 23:26
stopień górniczy: Student

Re: Górnictwo- kursy,szkolenia

Postprzez Martin » 26 Paź 2023, 09:39

Witam chciałbym zrobić kwalifikacje giw 03 eksploracją złóż metodą odkrywkową , może ma ktoś materiały do przygotowania się do egzaminu,dziękuje pozdrawiam
Martin
aspirant
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Paź 2023, 09:28
firma: Grys


Wróć do Pozostałe dyskusje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron