Uprawnienia XI i XII

Imprezy, konferencje, zjazdy i nieformalne spotkania, zapytania, prośby o pomoc i wszystko, co nie mieści się w poprzednich kategoriach

Uprawnienia XI i XII

Postprzez Fred » 03 Kwi 2015, 10:19

Cześć!

Czy ktoś z was zdawał uprawnienia Xi i XII? Niedługo podchodzę do tych egzaminów i szukam materiałów przydatnych do nauki. Jeśli chodzi o egzamin pisemny to wiadomo - Ustawa i rozporządzenia. Bardziej obawiam się egzaminu ustnego w którym są pytania z praktyki. Bardzo bym był wdzięczny, gdyby ktoś kto zdawał te uprawnienia, podrzucił mi jakieś ciekawe tytułu.

Pozdrawiam,
Fred
technik *
 
Posty: 19
Rejestracja: 16 Maj 2014, 14:41

Re: Uprawnienia XI i XII

Postprzez aszw » 03 Kwi 2015, 12:02

Zdawałem w 2007 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie na kat. XII - jak dobrze pamiętam egzamin ustny był w sumie niezbyt trudny i obejmował wyłącznie zagadnienia z ustawy PGG (samych pytań już nie pamiętam, ale naprawdę nic zaskakującego). Z zastosowań praktycznych nie pytali w ogóle (w komisji urzędnicy i prawnik) - i pewnie w sumie niewiele się zmieniło.
Kategorii XI nie robiłem bo uznałem że XII ją "pokrywa" z nawiązką.
Zdecydowanie cięższa przeprawa była później w Ministerstwie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
aszw
dyrektor ***
 
Posty: 165
Rejestracja: 20 Cze 2011, 07:26

Re: Uprawnienia XI i XII

Postprzez Hubert » 03 Kwi 2015, 12:08

Na stronie Ministerstwa (jeśli się nie mylę) są pytania z ubiegłych lat.
Hubert
dozór forum
 
Posty: 989
Rejestracja: 02 Mar 2011, 19:36
Miejscowość: Wrocław

Re: Uprawnienia XI i XII

Postprzez Fred » 08 Kwi 2015, 12:01

Dzięki za odpowiedź. W takim razie zabiorę się raczej za przepisy prawne i zobaczę pytania na stronie Ministerstwa. Pozdrawiam
Fred
technik *
 
Posty: 19
Rejestracja: 16 Maj 2014, 14:41


Wróć do Pozostałe dyskusje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron